O nas

O nasFirma Akwen II rozpoczęła swoją działalność w 1992r. i zajmuje się dystrybucją ryb, przetworów rybnych i owoców morza. W naszej ofercie znajdują się ryby: mrożone, wędzone, chłodzone, marynowane, w zalewach olejowych, octowych, salinaty i ryby solone, konserwy, owoce morza. Ponadto w ofercie posiadamy: pizze, lody, warzywa i owoce  mrożone, mączne kulinaria mrożone, przetwory owocowo - warzywne, oliwki, oleje i oliwy.

Od wielu lat współpracujemy z producentami będącymi liderami rynku. Nasz obszar dystrybucji obejmuje województwa: mazowieckie, świętokrzyskie. Ponadto dostarczamy towary do firm, które zaopatrują podmioty działające na terenie Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii. Dystrybucję prowadzimy z oddziałów działających w Kielcach ul. Górna 25 oraz w Rasztowie przy ul. Diamentowej 6, Klembów.

Naszym priorytetem jest realizacja dostaw na najwyższym poziomie. Dba o to grupa 60 pracowników. Dysponujemy flotą 20 specjalistycznych samochodów dostawczych. Ciałem doradczym dla naszych klientów jest grupa profesjonalnych Przedstawicieli Handlowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.