O nas

O nasNasza firma jest spadkobiercą dawnej Centrali Rybnej, której korzenie sięgają lat 70 ubiegłego wieku. W nowej formule zakład funkcjonuje i prowadzi działalność od 1991r.

Specjalizujemy się w produkcji delikatesowych przetworów ze śledzi dalekomorskich i bałtyckich w oparciu o długoletnie doświadczenie, i własne tradycyjne receptury. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów tworzymy wyjątkowe smaki przetworów, w których królują filety śledziowe. Dokładamy wszelkich starań aby nasze wyroby były równie dobre jak te, przygotowywane kiedyś przez nasze babcie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo filety śledziowe marynowane, solone, w zalewach, w sosach z różnorodnymi przyprawami z dodatkiem warzyw oraz owoców.

Aby sprostać oczekiwaniom i preferencjom klientów nasze produkty dostarczane są w opakowaniach 400g, 850g, 1600g, 2500g, 3000g, 4000g.

Współpracujemy z sieciami handlowymi: Lewiatan, Makro, E.Leclerc, PSS Społem, restauracjami, cateringiem głównie na terenie województwa świętokrzyskiego, łódzkiego, mazowieckiego.

Zakład nasz ma wdrożony system HACCP. Nasz numer europejski WE 266 11 801.